سلام

امروز  دو تا طرح خیلی خوب و نورانی رو می خواستم خدمتتون معرفی کنم:

1) طرح تقویم

این طرح کاربردی و در عین حال خیلی آسون، برای افرادی که نماز قضا دارند و نمی تونند برای خواندنش برنامه ریزی کنند خیلی مفیده.

من پیشنهاد می کنم به هیچ وجه این طرح رو از دست ندید حالا مقدمه اش رو بخونید اگه نخواستید اجرا نکنید

2) طرح 120 روز انس با قرآن تا میلاد مهدی موعود نذر مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف

پارسال که معرفی کردیم( ر.ک: معرفی یک کتاب معرکه ) دوستانی که شرکت کردند متوجه زیباییش شدند. بشتابید که مهلت ثبت نامش محدوده. ما خودمون از وقتی با این طرح آشنا شدیم ، مشتری دائم شدیم. معمولا برای بقیه هم همینطوره از بس نورانیت داره این طرح.

فرق این طرح با طرح های مشابهش اینه که 120 روز قبل از نیمه ی شعبان شروع میشه و روز آخر روزی که شما کتاب آسمانیمون رو یک بار با تامل ختم می کنید روز میلاد امام زمانمون هست. ضمن اینکه در این مدت روزانه در چندین ختم قرآن هم سهیم بوده اید.


نگرانی نوشت: نگرانم چون دو تا طرح خوب رو با هم معرفی کردم به یکیش اهمیت ندید ، می خواستم فقط دومی رو که وقتش محدوده معرفی کنم اولی رو بزارم بعد. ولی فکر کردم برای طرح اول هم نباید فرصتی رو از دست داد.

امید نوشت: خودتون حتما در این طرح شرکت کنید و بعد به دیگران هم آن را معرفی کنید (خانواده فامیل اطرافیان هم کلاسی ها هم مسجدی ها و ...) من امیدوارم مخاطبان این وبلاگ واسطه ی آشنایی بیشترین افراد با این دو طرح نورانی شوند

سفره های معنوی هرچه شرکت کنندگانش بیشتر باشند برکاتش برای همه بیشتر است.