همرزم عزیز، برادر و خواهر گرانقدرم 

اولین اجرای حلقه های 40 نفره وصال منتظران مهدی موعود (عج)، با تشكیل 5 حلقه40 نفره منتظران در تاریخ 22 شهریور 1391 (مصادف با شهادت امام جعفر صادق ع (،دومین اجرای آن با تشكیل 12 حلقه 40 نفره در تاریخ 4 آبان 1391 مصادف با روز عرفه (روز نیایش و تضرع)، سومین اجرای آن با تشكیل 11 حلقه 40 نفره در تاریخ 14 دی 1391 مصادف با اربعین حسینی و چهارمین اجران آن با تشکیل 16 حلقه 40 نفره در تاریخ 25 دی 1391 مصادف با آخرین جمعه سال انجام شد كه امید است عبادات همه عزیزان، مقبول درگاه حضرت احدیت و نیز مولای بر حق مان، آقا امام زمان (عج) قرار گرفته باشد، و گامی هر چند کوچک برای تعجیل در فرج امام زمان (ع) برداشته باشیم, ان شاء الله.

و اکنون درصدد پنجمین اجرای حلقه های 40 نفره وصال منتظران مهدی موعود (عج)هستیم , به یاری حضرت حق و به امید عنایت خدای عزیز در گره گشایی فرج امام زمان (عج) ...


امام زمان (ع) فرمودند:

«لَوْ أَنَّ أَشْیاعَنا وَفَّقَهُمُ اللّهُ لِطاعَتِهِ عَلَى اجتماع مِنَ الْقُلُوبِ فِى الْوَفاءِ بِالْعَهْدِ عَلَیْهِمْ لَما تَأَخَّرَ عَنْهُمُ الْیُمْنُ بِلِقائِنا وَ لَتَعَجَّلَتْ لَهُمُ السَّعادَةُ بِمُشاهَدَتِنا».

اگر شیعیان ما ـ كه خداوند آنها را به طاعت و بندگى خویش موفّق بدارد ـ در وفاى به عهد و پیمان الهى اتّحاد و اتّفاق مى­ داشتند و عهد و پیمان را محترم مى شمردند، سعادت دیدار (ظهور) ما به تأخیر نمى ­افتاد و زودتر به سعادت دیدار ما نائل مى شدند.

کلمات کلیدی این حدیث : عَلَى اجتماع مِنَ الْقُلُوب = وَ لَتَعَجَّلَتْ

اتحاد شیعیان = نزدیک شدن ظهور


روز اجرای برنامه:

روز نیمه شعبان (سالروز تولد امام زمان (ع)) مورخه دوشنبه 3 تیـر 1392

برنامه:

۩  نماز شب حتی به قدر سه ركعت (نماز شفع و وتر) و دعا برای سلامتی وجود نازنین امام زمان (ع)

۩  دعای عهد پس از نماز صبح

۩  روزه به نیت سلامتی امام زمان (عج) و تعجیل در فرج ایشان با ذكر صلوات و دعا برای سلامتی وجود نازنین امام زمان (عج) و سكوت و تدبر در امر ظهور؛

   (برای عزیزانی كه به دلیل بیماری قادر به گرفتن روزه نمی باشند ولی مشتاق شركت در این برنامه الهی اند، روزه توصیه نمی شود)

۩  هنگام اذان مغرب: دعای فرج (الهی عظم البلاء)، دعا برای برآورده شدن حاجات تمامی حلقه ها و سپس همه با هم خدای عزیزمان را به دل صبور و غمدیده زینب كبری (س) قسم می دهیم تا ظهور مهدی فاطمه (س) را به زودی محقق فرماید.


جهت شركت در این برنامه كافی است نام خود را (لطفاً نه نام سایت یا وبلاگدر قسمت نظرات به همراه مشخصات سایت یا وبلاگ یادداشت فرمایید و روز اجرای آن را نیز به همراه برنامه پیشنهادی آن به خاطر بسپارید.

این كمال محبت و لطف شماست که از دوستان و نزدیكان خود نیز در همراهی با این حلقه های 40 نفره دعوت کنید؛ و نیز در سایت یا وبلاگ شریف تان آن را تبلیغ بفرمایید.


و با موسى سى شب وعده گذاشتیم و آن را با ده شب دیگر تمام كردیم تا آنكه وقت معین پروردگارش در چهل شب به سر آمد و موسى [هنگام رفتن به كوه طور] به برادرش هارون گفت در میان قوم من جانشینم باش و [كار آنان را] اصلاح كن و راه فسادگران را پیروى مكن (142)

و چون موسى به میعاد ما آمد و پروردگارش با او سخن گفت عرض كرد پروردگارا خود را به من بنماى تا بر تو بنگرم فرمود هرگز مرا نخواهى دید لیكن به كوه بنگر پس اگر بر جاى خود قرار گرفت به زودى مرا خواهى دید پس چون پروردگارش به كوه جلوه نمود آن را ریز ریز ساخت و موسى بیهوش بر زمین افتاد و چون به خود آمد گفت تو منزهى به درگاهت توبه كردم و من نخستین مؤمنانم (143)


به نقل از وب عصر ظهور